Raktáros

Kik vagyunk? Cégünk, a FÉTIS Kft., 1991 óta a hazai minőségi szerszámkereskedelmi piac meghatározó szereplője. Kit keresünk? Csapatunk erősítése céljából keressük új ismeretek elsajátítására nyitott Raktáros munkatársunkat. Fontosnak tartjuk a vevőközpontú hozzáállást, együttműködő munkatársi közösséget, folyamatos fejlődést. Ha számodra is fontosak ezek az értékek és szívesen megismernéd a szerszámkereskedelem világát, csatlakozz hozzánk.

Csatlakozz csapatunkhoz, és…

  • kamatoztasd eddig megszerzett tudásodat, tapasztalataidat a következő feladatok ellátásával:
  • Áruátvétel, árukiadás, árukiszedés leltárfelelősséggel.
  • Árucsomagolás, ellenőrzés és csomagfeladás.
  • Raktári folyamatokat kísérő adminisztratív feladatok elvégzése.
  • Raktári rend fenntartása.
  • Részvétel az éves és időszaki leltározásban.

Te vagy a mi emberünk, ha…

  • Rendelkezel középfokú végzettséggel és legalább 2-3 év raktározásban szerzett tapasztalattal.
  • A számítógépes programokat legalább alapszinten kezeled.
  • Munkádat pontosan, felelősségteljesen végzed, szeretsz csapatban dolgozni.

Előnnyel indulsz, ha…

  • dolgoztál már PDA-val,
  • rendelkezel érvényes targoncavezetői engedéllyel.

Megbízható munkahely lévén mi garantáljuk neked, hogy a stabil fizetés és cafeteria juttatás mellett,

  • Munkába járási támogatást, bónuszlehetőséget biztosítunk.
  • Nem kell éjszakai műszakban, vagy hétvégén dolgoznod (munkarend: hétfő-csütörtök 9.00-18.00, péntek 9.00-17.00).
  • Jó munkakörülményeket biztosítunk (kulturált öltöző zuhanyzási lehetőséggel, zárható szekrényekkel, felszerelt étkező, korszerű raktár-irányítási rendszer és technikai eszközök, rendezett munkafolyamatok).
  • Betanulásodat megbízható, támogató munkatársak segítik.
  • Hosszútávra tervezünk veled, megbecsüljük munkádat, és teljesítményed, munkavégzésed alapján cégen belüli fejlődési lehetőséget nyújtunk.
  • Egészségprogramunknak köszönhetően feltöltődhetsz (wellness kártya, szemüvegtérítés).

Te szeretnél Csapatunk tagja lenni? Hogy minél hamarabb megismerjük egymást, küldd el pályázati anyagodat.

Állás adatai

Pozíció pontos megnevezés: Raktáros
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Raktár
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Jelentkezési határidő: 2024.05.05.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Raktáros