Marketing és PR menedzser

Cégünk, a FÉTIS Kft., 1991 óta a hazai minőségi szerszámkereskedelmi piac meghatározó szereplője. Minden nap azért dolgozunk, hogy vevőink szerszám és szolgáltatás igényét pontosan megismerve, szenvedéllyel és mindig megújuló szakértelemmel keressük és kínáljuk a személyre szabott legjobb megoldást. Csapatunk erősítése céljából keressük Marketing és PR menedzser pozícióba új ismeretek elsajátítására nyitott, kreatív és pozitív szemléletű Marketing és PR menedzser munkatársunkat. Szereted a kihívásokat, és motivált vagy a fejlődésre?

Csatlakozz csapatunkhoz, és…

  • kamatoztasd eddig megszerzett tudásodat, szakmai ismereteidet a következő feladatok ellátásával:
  • Marketing kommunikációs és imázsépítő célok, irányvonalak meghatározása és megvalósítása. Javaslatadás a marketing stratégia kialakításához.
  • Marketing kommunikációs büdzsé tervezése és nyomonkövetése.
  • Marketing kommunikációs terület értékesítési csatornákra fókuszált és harmonizált menedzselése.
  • Értékesítést támogató offline és online marketing kommunikációs tevékenység biztosítása (promóciós kiadványok, közösségi média oldalak, céges oldalak menedzsmentje stb).
  • Cégünk imázsának gondozása, építése.
  • Marketing kommunikációs folyamatot kísérő kontrolling rendszer működtetése.
  • Marketing kommunikáció területén a folyamatorientált működés biztosítása, szabályzatok kidolgozása.
  • Marketing kommunikációt támogató szolgáltatókkal való együttműködés.
  • Éves rendezvények szervezése, aktív közreműködés az események során.

Te vagy a mi emberünk, ha…

  • rendelkezel szakirányú felsőfokú végzettséggel,
  • rendelkezel legalább 3 év hasonló pozícióban szerzett tapasztalattal,
  • társalgási szinten kommunikálsz angolul,
  • magabiztosan használod az MS Office programokat,
  • jártas vagy a közösségi média oldalak és hírlevél küldő rendszerek használatában,
  • rendelkezel legalább alapszintű ismeretekkel Google Analytics, Google Ads, és a Facebook PPC rendszerek területén,
  • kreatív, vevőorientált szemlélet, felelősségteljes hozzáállás, jó problémamegoldó-és kommunikációs készség jellemez és szeretsz csapatban dolgozni.

Megbízható munkahely lévén mi garantáljuk neked, hogy a stabil fizetés és cafeteria juttatás mellett,

  • hosszú távra tervezünk veled,
  • lendületes csapat vár rád,
  • negyedéves bónuszlehetőséget nyújtunk,
  • jó munkakörülményeket biztosítunk, és megbecsüljük munkádat,
  • szakmai képzéseknek köszönhetően folyamatos fejlődhetsz,
  • bejutáshoz céges buszjáratot biztosítunk (Újpest központ metróállomástól),
  • egészségprogramunknak köszönhetően feltöltődhetsz.

Te szeretnél Csapatunk tagja lenni? Hogy minél hamarabb megismerjük egymást, küldd el pályázati anyagodat.

Állás adatai

Pozíció pontos megnevezés: Marketing és PR menedzser
Munkavégzés helye: Pest Megye
Szakterület: Marketing/Kommunikáció/PR
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Jelentkezési határidő: 2020.07.31.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Marketing és PR menedzser