Értékesítést támogató munkatárs

Kik vagyunk? Cégünk, a FÉTIS Kft., 1991 óta a hazai minőségi szerszámkereskedelmi piac meghatározó szereplője. Kit keresünk? Csapatunk erősítése céljából keressük Értékesítést támogató munkatárs pozícióba új ismeretek elsajátítására nyitott, értékesítői szemléletmóddal, műszaki érdeklődéssel rendelkező munkatársunkat. Fontosnak tartjuk a vevőközpontú hozzáállást, együttműködő munkatársi közösséget, folyamatos fejlődést. Ha számodra is fontosak ezek az értékek és szívesen megismernéd a szerszámkereskedelem világát, csatlakozz hozzánk.

Csatlakozz csapatunkhoz, és…

  • kamatoztasd eddig megszerzett tudásodat, tapasztalataidat a következő feladatok ellátásával:
  • A cég szempontjából stratégiai és kiemelt minősítésű vevőkörrel történő kapcsolattartás.
  • Vevők részére ajánlatok előkészítése.
  • Pályázatok összeállításában való közreműködés.
  • Vevői rendelések feldolgozása, szerződések előkészítése, rögzítése.
  • Teljes értékesítési folyamat nyomonkísérése, adminisztratív támogatása.
  • Vevőkapcsolatokért felelős értékesítők munkájának támogatása (tárgyalásra történő felkészülés, terméktesztelési feladatok ellátása stb.).
  • Belső ügyviteli rendszerek, nyilvántartások kialakítása, működtetése.
  • Adatszolgáltatások, jelentések, kimutatások, statisztikai elemzések előkészítésében való részvétel.
  • Értékesítési projektekben együttműködés a társosztályokkal.

Te vagy a mi emberünk, ha…

  • Rendelkezel legalább középfokú végzettséggel, és 2-3 év releváns kereskedelmi tapasztalattal.
  • Fontos számodra a vevőközpontú szemléletmód.
  • Műszaki érdeklődésednek köszönhetően szívesen megismernéd a szerszámkereskedelem világát.
  • Számíthatunk kimagasló kommunikációs és problémamegoldó készségedre, nem riadsz vissza a kihívásoktól.
  • Munkádat pontosan, megbízhatóan, felelősségteljesen végzed.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismereteidet magabiztosan alkalmazod feladataid elvégzése során (MS Office ismeret, vállalatirányítási rendszer kezelésében szerzett tapasztalat).

Megbízható munkahely lévén mi garantáljuk neked, hogy a stabil fizetés és cafeteria juttatás mellett,

  • Munkába járási támogatást, bónuszlehetőséget biztosítunk.
  • Betanulásodat megbízható, támogató munkatársak segítik, akik nagy nyitottsággal várják új csapattagjukat.
  • Jó munkakörülményeket, megfelelő munkaeszközöket biztosítunk.
  • Fontos számunkra a fejlődés, így nyitottak vagyunk újító, fejlesztő ötleteidre, javaslataidra.
  • Hosszútávra tervezünk veled, megbecsüljük munkádat.
  • Szakmai képzéseknek köszönhetően folyamatos fejlődhetsz, karrierpályát készítünk neked.
  • Egészségprogramunknak köszönhetően feltöltődhetsz (wellness kártya, gyümölcsnap, szemüvegtérítés).
  • Próbaidőt követően home office lehetőséget biztosítunk.

Te szeretnél Csapatunk tagja lenni? Hogy minél hamarabb megismerjük egymást, küldd el pályázati anyagodat.

Állás adatai

Pozíció pontos megnevezés: Értékesítést támogató munkatárs
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Értékesítést támogató
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Jelentkezési határidő: 2024.05.05.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Értékesítést támogató munkatárs