Értékesítési koordinátor

Cégünk, a FÉTIS Kft., 1991 óta a hazai minőségi szerszámkereskedelmi piac meghatározó szereplője. Csapatunk bővítése céljából keressük új ismeretek elsajátítására nyitott Értékesítési koordinátor munkatársunkat Szolnoki telephelyünkre. Szereted a kihívásokat, és motivált vagy a fejlődésre?

Csatlakozz csapatunkhoz, és…

  • kamatoztasd eddig megszerzett tudásodat, szakmai ismereteidet a következő feladatok ellátásával:
  • meglévő vevőkörrel történő kapcsolattartás (e-mailben, telefonon, személyesen),
  • vevői igények felmérése, felkeltése,
  • vevők részére ajánlatok kidolgozása,
  • vevői rendelések feldolgozása, szerződések előkészítése,
  • értékesítéshez kötődő adminisztratív tevékenység ellátása (pl. számlázás stb.),
  • értékesítők (területi képviselők) munkájának támogatása,
  • vásárlást ösztönző akciók, promóciók kidolgozásának támogatása,
  • áruházi logisztikai feladatok (pl.: áruátvétel, komissiózás) ellátása,
  • áruház beszerzési feladatainak támogatása,
  • aktív együttműködés a társosztályokkal.

Te vagy a mi emberünk, ha…

  • rendelkezel legalább középfokú végzettséggel,
  • rendelkezel értékesítés, értékesítés támogatásában szerzett legalább 1-2 év releváns tapasztalattal
  • felhasználói szintű számítógépes ismereteidet magabiztosan alkalmazod feladataid elvégzése során,
  • jó kommunikációs készséggel rendelkezel, szeretsz csapatban dolgozni, és képes vagy a hatáskörödbe tartozó problémákat önállóan kezelni.

Előnnyel indulsz, ha…

  • tapasztalatot szereztél már korábban kereskedelmi cégnél,
  • kitartó vagy, és mindent beleadsz az eredmény érdekében,
  • társalgási szinten kommunikálsz angolul.

Megbízható munkahely lévén mi garantáljuk neked, hogy a stabil fizetés és cafeteria juttatás mellett,

  • hosszú távra tervezünk veled,
  • lendületes csapat vár rád,
  • negyedéves bónuszlehetőséget nyújtunk,
  • jó munkakörülményeket biztosítunk, és megbecsüljük munkádat,
  • szakmai képzéseknek köszönhetően folyamatos fejlődhetsz,
  • egészségprogramunknak köszönhetően feltöltődhetsz.

Te szeretnél Csapatunk tagja lenni? Hogy minél hamarabb megismerjük egymást, küldd el pályázati anyagodat.

Állás adatai

Pozíció pontos megnevezés: Értékesítési koordinátor
Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok Megye
Szakterület: Értékesítést támogató
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Jelentkezési határidő: 2019.10.31.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Értékesítési koordinátor